DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Poznaj opinie osób, które zaplanowały z nami swój wyjazd

Ania i Marek
Dzięki Airtravel4you w końcu było nas stać na wymarzoną wycieczkę do Tajlandii. Firma znalazła nam bilety w atrakcyjnej cenie i pomogła znaleźć nocleg z pięknym widokiem. Polecamy!
Zosia Skrzynecka
Lubię podróżować oszczędzając jak najwięcej na przemieszczaniu się. Wolę te pieniądze wydać na pamiątki, muzea i przepyszne jedzenie w każdym mieście, które odwiedzam.Już kilka razy kupiłam bilety od Airtravel4you i nie zawiodłam się!
Natalia K.
Szwajcaria i Alpy i narty i śnieg! na podróż w obie strony w obie strony wydałam 150 zł i to jeszcze z mojego lotniska w Krakowie. Dodatkowo Airtravel4you pomogło mi w zakwaterowaniu w bardzo przyjemnym hotelu z widokiem na Alpy. Widać, że mają doświadczenie, z którego warto skorzystać.
Agnieszka M.
USA! 3 tygodniowy niezapomniany wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Lot z jedną przesiadką w Oslo za 975 zł w obie strony. Sprawna komunikacja z firmą. Same pozytywy. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Airtravel4you.
Monika Z.
Skorzystałam z oferty Podróże dookoła świata. Chciałam odwiedzić Chiny, Wietnam i Japonię a następnie Stany Zjednoczone. Podałam konkretne terminy a Aitravel4you przedstawiło mi idealną ofertę 2 miesięcy w Azji i miesiąc w Stanach, plus powrót z NY prosto do Warszawy. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu polecam taką wyprawę z fachową wiedzą Airtravel4you!
Aneta O.
Skorzystałam z oferty Lot+hotel. Wypad do Egiptu na tydzień kosztował mnie o połowę mniej niż zapłaciłabym w biurze podróży, dokładnie w tym samym terminie. Hotel ze śniadaniami i miłą obsługą, bardzo blisko do plaży. Bezpieczna lokalizacja. Polecam!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zadzwoń lub napisz do nas i zadaj nam pytanie.

TOP Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tomula06/public_html/wp-includes/functions.php on line 4675